Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

1 Yaş Doğum Günü Süsleri

One Folyo Balon Altın 50x107 cm - 1 YAŞ ERKEK DOĞUM GÜNÜ..
42,00₺
Vergiler Hariç:42,00₺
1 Yaş Mavi BannerPaket içerisinde 1 adet ''1 Yaş Mavi Banner'' bulunmaktadır.1 yaş banner kartondan imal edilmiştir.Ürün ölçüleri ''Uzunluk:210 cm-Yükseklik:14 cm'dir.''Banner yazısı kapıya,perdeye,ağaca vb. yerlere iki ucundan ip veya band ile tutturulabilir...
25,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
1 Yaş Pembe BannerPaket içerisinde 1 adet ''1 Yaş Pembe Banner'' bulunmaktadır.1 yaş banner kartondan imal edilmiştir.-Ürün ölçüleri ''Uzunluk:210 cm-Yükseklik:14 cm'dir.''Banner yazısı kapıya,perdeye,ağaca vb. yerlere iki ucundan ip veya band ile tutturulabilir...
25,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
One Folyo Balon Gümüş 50x107 cm - 1 YAŞ ERKEK DOĞUM GÜNÜ..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
1 Yaşa Özel Ayaklı PanoPaket içerisinde 1 adet bulunmaktadır.Ebat: 48 cm –  sert Karton  Malzemeden Üretilmiştir. Özel Fotograflı karşılama panosu ayakta duracak şekilde hazırlanmıştır.Partinizde gelenleri karşılamak için kullanabilir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Özel aya..
150,00₺
Vergiler Hariç:150,00₺
1 Yaş 3 Katlı Kek Standı Mavi Doğum günü ve özel günleriniz için hazırladığınız lezzetli kapkeklerinizi yerleştirebileceğiniz 1 Yaş Temalı Kapkek Standı balonsiparis.com da.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek standı..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
1 Yaş 3 Katlı Kek Standı Pembe Doğum günü ve özel günleriniz için hazırladığınız lezzetli kapkeklerinizi yerleştirebileceğiniz 1 Yaş Temalı Kapkek Standı balonsiparis.com da.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek stand..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
1 Yaş Mumu Gold Paket içinde 1 adet  1 Yaş Gold Mumu Bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Mum uzun..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
1 Yaş Mumu Gümüş Paket içinde 1 adet  1 Yaş Gümüş Mumu Bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Mum uz..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
1 Yaş Şeklinde Simli Kürdan Mavi 10 Adet - 1 Yaş Erkek Doğum GünüDoğum günü, özel gün ve davetlerinizde muffin cupcake, kanepe ve ikramlıkları 1 Yaş kürdanlar ile süsleyebilirsiniz.Hazırladığınız leziz ikramlıkları, kapkekleri konseptinize uygun kürdanlar ile sunarak partinizin ..
19,00₺
Vergiler Hariç:19,00₺
1 Yaş Mumu Paket içinde 1 adet 0 yazılı şekilde mum bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Doğum günü vey..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
1 Yaş Asmalı Tavan Süsü (6 Adet) Pembe - 1 Yaş Kız Doğum GünüPaket içerisinde 6 adet asmalı süs bulunur.Ürünün asılı haldeki boyutu yukardan aşağı ortalama 75 cm.Parlak kartondan imal edilmiştir.Kalitesi birinci sınıf baskı, canlı renkler.Asma süsü tavana, avizeye, kapı çerçevesine uygun ..
49,00₺
Vergiler Hariç:49,00₺
Uçan Şeffaf Tüylü Balon- Etiketli Kişiye Özel Balon 1 Adet Balon helyum gazı ile şişirilmiş halde  teslim edilmektedir.-60 cm şeffaf balonÜrün içeriğinde 1 adet şeffaf uçan balon içerisinde tüy ve balon yüzeyinde kişiye özel yazı  bulunmaktadır. Not: Balon üs..
400,00₺
Vergiler Hariç:400,00₺
1 Yaş Asmalı Tavan Süsü (6 Adet) Mavi - 1 Yaş Erkek Doğum GünüPaket içerisinde 6 adet asmalı süs bulunur.Ürünün asılı haldeki boyutu yukardan aşağı ortalama 75 cm.Parlak kartondan imal edilmiştir.Kalitesi birinci sınıf baskı, canlı renkler.Asma süsü tavana, avizeye, kapı çerçevesine uygun..
49,00₺
Vergiler Hariç:49,00₺
1 Yaş Kürdan Pembe (20 adet) - KürdanDoğum günü, özel gün ve davetlerinizde muffin cupcake, kanepe ve ikramlıkları 1 Yaş kürdanları ile süsleyebilirsiniz.Hazırladığınız leziz ikramlıkları, kapkekleri konseptinize uygun kürdanlar ile sunarak partinizin havasına hava katabili..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
1 Yaş Şeklinde Simli Kürdan Pembe 10 Adet - 1 Yaş Kız Doğum GünüDoğum günü, özel gün ve davetlerinizde muffin cupcake, kanepe ve ikramlıkları 1 Yaş kürdanlar ile süsleyebilirsiniz.Hazırladığınız leziz ikramlıkları, kapkekleri konseptinize uygun kürdanlar ile sunarak partinizin h..
19,00₺
Vergiler Hariç:19,00₺
1 Yaşında Folyo Balon Seti AltınPaket içinde toplam 25 adet folyo balon bulunmaktadır.8 harften oluşan ve herbiri 35 cm folyo balon olan   "1 YAŞINDA" sözcüğü 7 adet yıldız 24 cm folyo balon10 adet yıldız 13 cm folyo balon Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Balon..
82,00₺
Vergiler Hariç:82,00₺
1 Yaş Kürdan Mavi (20 adet) - KürdanDoğum günü, özel gün ve davetlerinizde muffin cupcake, kanepe ve ikramlıkları 1 Yaş kürdanları ile süsleyebilirsiniz.Hazırladığınız leziz ikramlıkları, kapkekleri konseptinize uygun kürdanlar ile sunarak partinizin havasına hava katabilir..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
1. Yaş Doğum Günü Balonu Pembe -  1 Yaş Kız Doğum Günü- Paket içinde 15 adet balon bulunmaktadır. - Ölçüleri - 12 inch - 30 cmŞişmemiş haliyle gönderilmektedir. Balon pompası kullanarak şişirebilirsiniz.Helyum gazı doldurularak uçan balon olarak da kullanabilir.Balonları mağazamızdan ..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
1 Yaş Erkek Doğum Günü Balon Seti MaviSet İçerisinde görselde olduğu gibi 5 adet folyo balon bulunur.1 Yaş folyo balonun boyutu : 81 cm – 34 inçYuvarlak 1 first birthday boy yazan balonların boyutu : 45 cm – 18 inçYıldız baby boy yazan balonların boyutu : 45 cm – 18 inçFolyo balonlar inik ..
120,00₺
Vergiler Hariç:120,00₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 36 (2 Sayfa)

Herkes bebeğin ilk yaş gününün mutlu olmasını dilerken, bebeğin ebeveynleri de tebrik edilmeyi hak ederler çünkü bebeğin ilk yılında onlarca sıkıntıya göğüs germişlerdir!

 O yüzden artık bebeğin dikkatinin ve enerjisinin sınırlı olduğunu unutmadan, olabildiğince unutulmaz, neşeli ve eğlenceli bir doğum günü partisiyle kutlama yapmak zamanı geldi diyebiliriz.  

 Peki partinizi mükemmel hale getirmek için hangi dekorasyona ihtiyacınız var? O çok özel doğum gününü daha da heyecanlı kılmak için gerekli olan parti malzemeleri ve süsleri balonsiparis.com da.

 Bir doğum günü partisi temasıyla başlayın ve gerisi kolayca takip edecek. Parti teması mekanı, dekorasyonları, doğum günü pastasını ve parti yemeklerini belirleyecektir. Temayı nispeten basit tutun ve partinin her bir unsurunun kapsayıcı fikre geri dönmesini sağlayın. Winnie the Pooh, Mickey Mouse ve Elsa Frozen, Kral Şakir gibi çizgi film kahramanlarının renklerini ve ürünlerini de parti konsepti olarak belirleyebilirsiniz.

  Partiyi kişiselleştirin.

Kız çocuğu ya da erkek çocuğu olması farketmez geçen yıl bebeğinizin en sevdiği birkaç şeyi vurgulayın (ilk kelime! En sevdiği yemek!) Ve partide sergilediğiniz 1. yaş afiş ya da posterinde ona da yer verin. Bunu yaptığınızda konukların ilk yaşına giren bebeğiniz hakkında bilgi edinmesini sağlar ve bebeğiniz büyüğüdünde hatırlayıp eğleneceğiniz güzel anı yaratmayı başarırsınız.

 Planlama yaparken, annelerin emzirebileceği yerler, erişilebilir alt değiştirme masaları, çocukların oynayabileceği güvenli bir alan ve parti konukları tarafından yenmeyecek yaşa uygun parti süsleri üçgen flamalar, uçan balonlar gibi detaylar da önemlidir.

 Misafirler gelmeden önce fotoğraf çekin.

Bebek uykusuz kalmadan veya kekle kaplanmadan önce cep telefon ya da fotoğraf makinanızdan birkaç resim çekin. Uzman ipucu: Instagram'a layık bir fotoğraf çekmenizi sağlamak için büyük günden önce küçük bir pasta yapın veya sipariş edin ve etrafta misafir olmadan sade bir fotoğraf çekimi yapın. Bebek gülümseyecek ve not defterine göz atan hiç kimse resmin farklı bir günde çekildiğini bilmeyecek.

 Bir zaman kapsülü oluşturun.

Bu parti faaliyeti sadece kalem, kağıt ve bir kutu gerektirir. Konuklarınızdan ilk doğum gününde doğum günü bebeğine bundan yıllar sonra okunacak kısa bir mektup yazmalarını isteyin. Partinin anısı veya ilk yıl ya da gelecek dilekleri gibi ne yazacağına dair önerilerde bulun. Harfleri "21 yaşına gelene kadar açmayın" yazan (veya hangi yaşta olursanız olun) işaretli bir kapta saklayın. Online partiler için, misafirlerden gönderilerini size e-posta ile göndermelerini isteyin.

 Kısa ve tatlı tutun.

Küçük çocuklar çabucak yorulup uyumak isteyebilirler. Partinizi 2 saat veya daha kısa bir süre ile sınırlayın, böylece herkes olumlu bir şekilde ayrılabilir. Online partiler daha da kısa olabilir.

 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

balonsiparis.com olarak 1 yaş kategorisinin içerisinde farklı temadan tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, bayrak, balon, davetiye, asmalı süs, iyi ki doğdun yazısı ve daha birçok doğum günü süsleri ve yan ürünlerine de ver yerdik. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz 1 yaş doğum günü parti setlerini sepete ekleyerek çok kısa sürede siparişinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. 1 Yaş doğum günü hazırlıklarınızı tamamlayabilmeniz için az vaktiniz kaldıysa aynı gün eve teslim siparişi verebilirsiniz.

  Bu mutlu günü en güzel süslerle süslemek için 1 yaş doğum günü konsepti ile karşınızdayız. Rengarenk kız ve erkek bebek bir yaş doğum günü süsleri ve parti malzemeleri ile balonsiparis.com olarak mutluluğunuza mutluluk katmak istiyoruz.