Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Your Cart

1 Yaş Doğum Günü Süsleri

1 Yaş 3 Katlı Kek Standı Mavi Doğum günü ve özel günleriniz için hazırladığınız lezzetli kapkeklerinizi yerleştirebileceğiniz 1 Yaş Temalı Kapkek Standı balonsiparis.com da.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek standı..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
1 Yaşa Özel Ayaklı PanoPaket içerisinde 1 adet bulunmaktadır.Ebat: 48 cm –  sert Karton  Malzemeden Üretilmiştir. Özel Fotograflı karşılama panosu ayakta duracak şekilde hazırlanmıştır.Partinizde gelenleri karşılamak için kullanabilir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Özel aya..
25,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Doğum Günü Süsleri Seti 1 Yaş Erkek 1 Yaş Erkek Doğum Günü Süsleri Set İçeriği;1 adet ONE gümüş folyo balon1 adet mavi gümüş yaldızlı iyi ki doğdun yazısı2 adet mavi ponpon süs2 adet yıldız gümüş folyo balon1 adet pasta üzeri gümüş pleksi happy birthday yazısı9 adet gümüş sedefli balon9 ad..
200,00₺
Vergiler Hariç:200,00₺
Doğum Günü Süsleri Seti 1 Yaş Kız1 Yaş Kız Doğum Günü Süsleri Set İçeriği;1 adet ONE gold folyo balon1 adet pembe gold yaldızlı iyi ki doğdun yazısı2 adet pembe ponpon süs2 adet yıldız gold folyo balon1 adet pasta üzeri gold pleksi happy birthday yazısı9 adet gold sedefli balon9 adet pembe sede..
200,00₺
Vergiler Hariç:200,00₺
One Folyo Balon Altın 50x107 cm - 1 YAŞ ERKEK DOĞUM GÜNÜ..
30,00₺
Vergiler Hariç:30,00₺
One Folyo Balon Gümüş 50x107 cm - 1 YAŞ ERKEK DOĞUM GÜNÜ..
30,00₺
Vergiler Hariç:30,00₺
One Folyo Balon Rose Gold 50x107 cm - 1 YAŞ ERKEK DOĞUM GÜNÜ..
30,00₺
Vergiler Hariç:30,00₺
Pembe Yuvarlak Fener Süs (35 cm) - Pembe Kullanat Malzemeler..
18,00₺
Vergiler Hariç:18,00₺
1 Yaş 3 Katlı Kek Standı Pembe Doğum günü ve özel günleriniz için hazırladığınız lezzetli kapkeklerinizi yerleştirebileceğiniz 1 Yaş Temalı Kapkek Standı balonsiparis.com da.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek stand..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
Gold Püsküllü Masa Eteği 70*300 cm
EN İYİ KALİTE
Gold Püsküllü Masa Eteği 70*300 cm - Gold Kullanat MalzemelerPüsküllü masa eteğini sunum masanızın etrafına arka kısmında bulunan çift taraflı bant sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.Ürün metalize parlak folyodan üretilmiştir.Ürünün yüksekliği 70 cm – Eni 300 cm Paket içinde 1 ad..
33,00₺
Vergiler Hariç:33,00₺
Pembe Ponpon Süs Seti 3'lü - 1 YAŞ KIZ DOĞUM GÜNÜ..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Mavi Ponpon Süs Seti 3'lü - 1 YAŞ ERKEK DOĞUM GÜNÜ..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Pembe Yuvarlak Fener Süs (20 cm) - 1 YAŞ KIZ DOĞUM GÜNÜ..
10,00₺
Vergiler Hariç:10,00₺
Uçan Şeffaf Tüylü Balon- Etiketli Kişiye Özel Balon 1 Adet Balon helyum hazı ile şişirilmiş halde  teslim edilmektedir.Ürün içeriğinde 1 adet şeffaf uçan balon içerisinde tüy ve balon yüzeyinde kişiye özel yazı  bulunmaktadır. Not: Balon üstüne yazılacak yazıyı aç..
180,00₺
Vergiler Hariç:180,00₺
Pembe Püsküllü Masa Eteği 70*300 cm - Pembe Kullanat MalzemelerPüsküllü masa eteğini sunum masanızın etrafına arka kısmında bulunan çift taraflı bant sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.Ürün metalize parlak folyodan üretilmiştir.Ürünün yüksekliği 70 cm – Eni 300 cm Paket içinde 1 a..
33,00₺
Vergiler Hariç:33,00₺
RoseGold Püsküllü Masa Eteği 70*300 cm Püsküllü masa eteğini sunum masanızın etrafına arka kısmında bulunan çift taraflı bant sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.Ürün metalize parlak folyodan üretilmiştir.Ürünün yüksekliği 70 cm – Eni 300 cm Paket içinde 1 adet bulunmaktadır.Pa..
33,00₺
Vergiler Hariç:33,00₺
Gümüş Püsküllü Masa Eteği 70*300 cm - Gümüş Kullanat MalzemeleriPüsküllü masa eteğini sunum masanızın etrafına arka kısmında bulunan çift taraflı bant sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.Ürün metalize parlak folyodan üretilmiştir.Ürünün yüksekliği 70 cm – Eni 300 cm Paket içinde 1 ..
33,00₺
Vergiler Hariç:33,00₺
Mavi Püsküllü Masa Eteği 70*300 cm - Mavi Kullanat MalzemeleriPüsküllü masa eteğini sunum masanızın etrafına arka kısmında bulunan çift taraflı bant sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.Ürün metalize parlak folyodan üretilmiştir.Ürünün yüksekliği 70 cm – Eni 300 cm Paket içinde 1 ad..
33,00₺
Vergiler Hariç:33,00₺
Siyah Püsküllü Masa Eteği 70*300 cm - Siyah Kullanat MalzemeleriPüsküllü masa eteğini sunum masanızın etrafına arka kısmında bulunan çift taraflı bant sayesinde kolayca yapıştırabilirsiniz.Ürün metalize parlak folyodan üretilmiştir.Ürünün yüksekliği 70 cm – Eni 300 cm Paket içinde 1 ..
33,00₺
Vergiler Hariç:33,00₺
1 Yaş Mumu Gold Paket içinde 1 adet  1 Yaş Gold Mumu Bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Mum uzun..
9,50₺
Vergiler Hariç:9,50₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 47 (3 Sayfa)

Herkes bebeğin ilk yaş gününün mutlu olmasını dilerken, bebeğin ebeveynleri de tebrik edilmeyi hak ederler çünkü bebeğin ilk yılında onlarca sıkıntıya göğüs germişlerdir!

 O yüzden artık bebeğin dikkatinin ve enerjisinin sınırlı olduğunu unutmadan, olabildiğince unutulmaz, neşeli ve eğlenceli bir doğum günü partisiyle kutlama yapmak zamanı geldi diyebiliriz.  

 Peki partinizi mükemmel hale getirmek için hangi dekorasyona ihtiyacınız var? O çok özel doğum gününü daha da heyecanlı kılmak için gerekli olan parti malzemeleri ve süsleri balonsiparis.com da.

 Bir doğum günü partisi temasıyla başlayın ve gerisi kolayca takip edecek. Parti teması mekanı, dekorasyonları, doğum günü pastasını ve parti yemeklerini belirleyecektir. Temayı nispeten basit tutun ve partinin her bir unsurunun kapsayıcı fikre geri dönmesini sağlayın. Winnie the Pooh, Mickey Mouse ve Elsa Frozen, Kral Şakir gibi çizgi film kahramanlarının renklerini ve ürünlerini de parti konsepti olarak belirleyebilirsiniz.

  Partiyi kişiselleştirin.

Kız çocuğu ya da erkek çocuğu olması farketmez geçen yıl bebeğinizin en sevdiği birkaç şeyi vurgulayın (ilk kelime! En sevdiği yemek!) Ve partide sergilediğiniz 1. yaş afiş ya da posterinde ona da yer verin. Bunu yaptığınızda konukların ilk yaşına giren bebeğiniz hakkında bilgi edinmesini sağlar ve bebeğiniz büyüğüdünde hatırlayıp eğleneceğiniz güzel anı yaratmayı başarırsınız.

 Planlama yaparken, annelerin emzirebileceği yerler, erişilebilir alt değiştirme masaları, çocukların oynayabileceği güvenli bir alan ve parti konukları tarafından yenmeyecek yaşa uygun parti süsleri üçgen flamalar, uçan balonlar gibi detaylar da önemlidir.

 Misafirler gelmeden önce fotoğraf çekin.

Bebek uykusuz kalmadan veya kekle kaplanmadan önce cep telefon ya da fotoğraf makinanızdan birkaç resim çekin. Uzman ipucu: Instagram'a layık bir fotoğraf çekmenizi sağlamak için büyük günden önce küçük bir pasta yapın veya sipariş edin ve etrafta misafir olmadan sade bir fotoğraf çekimi yapın. Bebek gülümseyecek ve not defterine göz atan hiç kimse resmin farklı bir günde çekildiğini bilmeyecek.

 Bir zaman kapsülü oluşturun.

Bu parti faaliyeti sadece kalem, kağıt ve bir kutu gerektirir. Konuklarınızdan ilk doğum gününde doğum günü bebeğine bundan yıllar sonra okunacak kısa bir mektup yazmalarını isteyin. Partinin anısı veya ilk yıl ya da gelecek dilekleri gibi ne yazacağına dair önerilerde bulun. Harfleri "21 yaşına gelene kadar açmayın" yazan (veya hangi yaşta olursanız olun) işaretli bir kapta saklayın. Online partiler için, misafirlerden gönderilerini size e-posta ile göndermelerini isteyin.

 Kısa ve tatlı tutun.

Küçük çocuklar çabucak yorulup uyumak isteyebilirler. Partinizi 2 saat veya daha kısa bir süre ile sınırlayın, böylece herkes olumlu bir şekilde ayrılabilir. Online partiler daha da kısa olabilir.

 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

balonsiparis.com olarak 1 yaş kategorisinin içerisinde farklı temadan tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, bayrak, balon, davetiye, asmalı süs, iyi ki doğdun yazısı ve daha birçok doğum günü süsleri ve yan ürünlerine de ver yerdik. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz 1 yaş doğum günü parti setlerini sepete ekleyerek çok kısa sürede siparişinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. 1 Yaş doğum günü hazırlıklarınızı tamamlayabilmeniz için az vaktiniz kaldıysa aynı gün eve teslim siparişi verebilirsiniz.

  Bu mutlu günü en güzel süslerle süslemek için 1 yaş doğum günü konsepti ile karşınızdayız. Rengarenk kız ve erkek bebek bir yaş doğum günü süsleri ve parti malzemeleri ile balonsiparis.com olarak mutluluğunuza mutluluk katmak istiyoruz.