Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Pasta Mumları

Happy Birthday Pasta Mumu Altın - PASTA MUMLARI..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Happy Birthday Pasta Mumu Gümüş - Gümüş Kullanat Malzemeleri..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Uzun İnce Gümüş Mum - 6'lı - Gümüş Kullanat Malzemeleri..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Uzun Gümüş Mum 20 cm - 6'lı - Gümüş Kullanat Malzemeleri..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Uzun İnce Gold Mum - 6'lı - Gold Kullanat Malzemeler..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Uzun Gold Mum 20 cm - 6'lı - Gold Kullanat Malzemeler..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Uzun İnce Karışık Renk Mum - 6'lı - PASTA MUMLARI..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Uzun İnce Pembe Mum - 6'lı - Pembe Kullanat Malzemeler..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Uzun İnce Kırmızı Mum - 6'lı - PASTA MUMLARI..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
1 Yaş Mumu Gold Paket içinde 1 adet  1 Yaş Gold Mumu Bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Mum uzun..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
Kalpli Kırmızı Led Mum 1 Adet Ürün Özellikleri;Işık rengi : Gün Işık2 Adet pille çalışır pilleri içerisinde mevcuttur.35-40 Saat boyunca yanar.Ürün fotografındakinden daha kırmızı ışık vermektedir. Oldukça kullanışlı ve şık bir üründür. Led mumun yanışı titrek olduğundan gerçek mum ya..
18,00₺
Vergiler Hariç:18,00₺
Kırmızı Kalp Mum 50 adet - Sevgiliye HediyeDoğum günü,sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve evlenme teklifi gibi kutlamalarınızda mumları tercih edebilirsinizPaket içerisinde doğum günü partilerinizde pasta veya masa süsü olarak kullanabileceğiniz, 25 adet tealight kalp  mum bul..
110,00₺
Vergiler Hariç:110,00₺
1 Yaş Mumu Gümüş Paket içinde 1 adet  1 Yaş Gümüş Mumu Bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Mum uz..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
Paket içinde 1 adet  0 Yaş Gold Mumu Bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Mum uzunluğu 6 cm dir. Altınd..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
1 Yaş Mumu Paket içinde 1 adet 0 yazılı şekilde mum bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Doğum günü vey..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
Paket içinde 1 adet  0 Yaş Gümüş Mumu Bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Mum uzunluğu 6 cm dir. Altın..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
Paket içinde 1 adet 0 yazılı şekilde renkli mum bulunur.Altında plastik malzeme bulunur, bunu pastaya temas ettiriniz böylelikle mum pastanıza değmemiş olacaktır.Mumu yaktıktan sonra 3 dakika içinde üfleyiniz , daha uzun süre beklenmesi mumun pastaya sızmasına neden olacaktır.Doğum günü veya yıldönü..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
2 Yaş Mumu Gold - Gold Kullanat Malzemeler..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
2 Yaş Mumu Gümüş - Gümüş Kullanat Malzemeleri..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 41 (3 Sayfa)

Antik çağ dan beri kullanılan mum, aydınlatma amacının yanında partilere renk getirmek ve anlamlı kılmak için kullanılmaktadır.

Özellikle elektriğin icadından sonra mumlar dekoratif ve süsleme amaçlı tercih edilmektedir.

Sevgililer için mum, romantik yemek ortamının havasını değiştiren, loş ve sıcak bir ışık oluşturan vazgeçilmez bir aksesuardır

Doğum günlerinde, dini törenlerde ve  özel kutlamalarda mumları hep beraber üfleyip  söndürmek ve bu arada hayatı için şans dilemek 

mutluluğu  katlayacaktır.

Tüm yaşlar  için rakam mum, harf mum, sayı mum, çocukların en sevdiği karakterlerin mumları, sevginizi ifade eden yazılı mumlar,

yetişkinlere özel gold ve gümüş uzun mumlar ile pastanızı süsleyebilirsiniz.

Pasta Mumu Yapılışı

Parafin maddesinin kabın içine konup kısık ateşte eritilmesi ve ardından şeklini almasını istenilen kaba konup beklenilmesi işlemi sonucu

yapılmaktadır.

Mum yapılma işleminin finalinde saf pamuktan oluşan fitil soğutulan muma takılır.

Bu işlemler sonucu istediğiniz boyutta, şekilde ve modelde pasta mumu elde edilmektedir. 

Pasta Mumu Çeşitleri

İlk doğum günü için  tercih edilen 1 yaş mumlarından   tek kullanımlık müzikli pasta mumu ve kendinden açılan pasta mumuna , happy

birthday mumundan  ince uzun mumlara  kadar çok çeşitli ürünler sitemizde mevcuttur.

Son zamanlarda çocuklar için sevimli hayvanların  , çizgi film karakterlerin, meyve ve sebzelerin, prens veya prenses temalı figurlerin mumları da popüler hale geldi.

Yıldız, kalp veya gülen emojilerden yapılan pasta mumlarını da hatırlatmakta fayda vardır.

Tüm bu mum çeşitleri sarı, beyaz, kırmızı, mavi, pembe gibi alternatif renklerde üretilmektedir.

Paketli halde satılan mumlar tekli, 4 lü, 6 lü veya 12 li şekilde satılmaktadır.

Pasta mumları çeşidine göre 6 cm , 14 cm ,15 cm veya 20 cm uzunluğunda  olabilmektedir.

Pasta Mumu Fiyatları

balonsiparis.com olarak farklı renk ve desendeki pasta mumlarını, geniş bir fiyat aralığı üzerinden sizlere sunmuş durumdayız