Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Şeffaf Balon

Işıklı Şeffaf Balon Çubuk Set 3 Pil Fonksiyonlu Paket içerisinde 1 set ürün bulunmaktadır.Ürün toplam 5 metre ve pilli halde gönderilecektir.İçerisinde 1 adet 45 cm balon 1 adet 3 pilli led çubuk ve 1 adette sopası bulunmaktadır.Sopa renkleri stok durumuna göre gönderilecektir.Toptan led ı..
59,00₺
Vergiler Hariç:59,00₺
Not: Ürün fiyatına sadece balon dahildir, balona uygulanan süsler dahil değildir.Şeffaf Balon A Kalite 60 cm Şeffaf balon şişmiş hali 60 cm ile 65 cm arasında şişirebilirsiniz.Doğum günü, düğün, sünnet, nişan, kına gibi organizasyonlarda süslemeler kullanılır.Şeffaf Transparan Ba..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Not: Ürün fiyatına sadece balon dahildir, balona uygulanan süsler dahil değildir.Şeffaf Balon A Kalite 45 cm Şeffaf balon şişmiş hali 45 cm ile 50 cm arasında şişirebilirsiniz.Doğum günü, düğün, sünnet, nişan, kına gibi organizasyonlarda süslemeler kullanılır.Şeffaf Transparan Balon N..
18,00₺
Vergiler Hariç:18,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Şeffaf Balonlar lateks balonlardan çok farklıdır.

Şeffaf ve esnek bir plastikten (lateks değil) yapılırlar ve bir kez şişirildiklerinde tamamen şeffaf görünümü alırlar. 

Büyülü şeffaflıkları nedeniyle doğum günü , diş buğdayı , 1 yaş ve düğün gibi  zarif etkinlikler için kullanılan balonlardır,

Özellikle üzerlerine bir püskül, içlerine balon tüyü veya balon konfetisi, ve balon üzerine istediğiniz mesajı yazdırdığınızda muhteşem görünürler. 

Ayrıca hediye olarak teslim etmek isterseniz  kutuda uçan şeffaf balon olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır.