Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

RAKAM FOLYO BALON

0- Rakam 40 Inc Gold Renk Balon 100 Cm - Rakam Folyo BalonÜrün Ebatları 40 inch (100 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Harf Folyo balonları şişirince uçuyormu?Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağ..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
0- Rakam Folyo Balon Gold 40 Cm - Rakam Folyo BalonÜrün Ebatları 16 inch (40 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Balon Pompası veya pipet yardımı ile şişirebilirsiniz. Bu folyo balonun ebatı (40 cm) küçük olduğu için uçan balon olarak kullanıma uygun değildir. Havada ka..
16,00₺
Vergiler Hariç:16,00₺
0- Rakam Folyo Balon Gold 76 Cm - Rakam Folyo BalonÜrün Ebatları 34 inch (76 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Harf Folyo balonları şişirince uçuyormu?Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan m..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
0 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 0Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
0 Rakam Folyo Balon Mavi 76 Cm  Ürün Ebatları 34 inch (76 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Balonu paketi içinde bulunan pipet ile şişirip çift taraflı bant ile yapıştırabilirsiniz.Balonu üst kısmında bulunan kulakçıklardan bir ip ile bağlayıp da kullanabilirsiniz.Kullanım alanl..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
0- Rakam Gümüş Renk Balon 76 Cm - Rakam Folyo BalonÜrün Ebatları 34 inch (76 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Harf Folyo balonları şişirince uçuyormu?Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan ..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
0- Rakam Folyo Balon Gümüş 40 Cm - Rakam Folyo BalonÜrün Ebatları 16 inch (40 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Balon Pompası veya pipet yardımı ile şişirebilirsiniz. Bu folyo balonun ebatı (40 cm) küçük olduğu için uçan balon olarak kullanıma uygun değildir. Havada k..
16,00₺
Vergiler Hariç:16,00₺
0- Rakam Gümüş Renk Balon 100 Cm - Rakam Folyo BalonÜrün Ebatları 40 inch (100 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Harf Folyo balonları şişirince uçuyormu?Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalar..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
1 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 1Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
2 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 2Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
3 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 3Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
4Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 4Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücretl..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
5 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 5Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
6 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 6Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
7 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 7Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
8 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 8Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
9 Rakam Folyo Balon Krem 76 CmÜrün Ebatı: 34 inch (76 cm)Renk: KremRakam: 9Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarınızı şişirtebilirsiniz.Helyum gazı ücret..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
0 Rakam Folyo Balon Rose Gold 100 CmÜrün Ebatları 40 inchFolyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı ile havada kalmasını sağlayın!Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonları..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
0 Rakam Folyo Balon Rose Gold 76 CmÜrün Ebatları 34 incFolyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Folyo balonları helyum gazı ile havada kalmasını sağlayın!Folyo balonları helyum gazı doldurtarak uçan balon şeklinde kullanabilirsiniz.Mağazamızdan veya Helyum gazı bulunan mağazalardan balonlarını..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
1- Rakam Folyo Balon Gold 40 Cm - 1 Yaş Doğum Günü SüsleriÜrün Ebatları 16 inch (40 cm)Folyo balonlar inik vaziyet de kargoya verilir.Balon Pompası veya pipet yardımı ile şişirebilirsiniz. Bu folyo balonun ebatı (40 cm) küçük olduğu için uçan balon olarak kullanıma uygun değildir. Ha..
16,00₺
Vergiler Hariç:16,00₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 88 (5 Sayfa)

Hayatın özel anlarını ve olaylarını kutlamak hepimiz için önemlidir.

Binlerce insan, önemli olaylarını mükemmelleştirmek için rakam, sayı ve numara folyo balon satın alıyor.

Eğlenceli ve şenlikli bir atmosfer yaratmak için helyum veya normal hava ile şişirilip kullanılırlar.

Sayı folyo balonları doğum günü partilerinde ve sürpriz partilerde, davet ve organizasyonlarda kullanabilirsiniz. 
Rakam folyo balonlar ile doğum günü süsleme
Numara – Sayı folyo balonlar ile mükemmel doğum günü süslemeleri yapabilirsiniz.

Rakam folyo balonlar doğumdan başlayıp 1 yaş ile devam edip  her yaşa kadar oluşturulabilir.

Rakam folyo balonları doğum günü, şirket yıldönümü, evlilik yıl dönümü ve birçok alanda kullanabilrsiniz.
Rakam folyo uçan balonları nereden bulurum?
Rakam balonları balonsiparis.com adresi veya Fatih deki fiziksel mağazamızdan helyum gazı şişirilmiş bir şekilde satın alabilirsiniz. Sitemizden alacağınız balonlar inik vaziyette kargoya verilir.

Helyum gazı ile şişirme fiyatı için iletişim numaralarımızdan bizi arayıp öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz rakam folyo balonlar ile birlikte tek kullanımlık helyum tüpü alarak dilediğiniz yerde kendiniz de uçan balon olarak şişirebilirsiniz. Rakam folyo balonların hava kalma süresi 3 gün ile 15 gün arasında değişmektedir. 
Sayı folyo balonları nasıl şişirebilirim?
 Balon ambalajı içerisinde balonu şişirebilmeniz için bir adet pipet bulunur, pipet yardımı ile balonu şişirebilirsiniz.

Folyo balonları normal hava ile şişirip, balonun üst kısmında bulunan delikli malzemesini ip ile bağlayıp yada çift taraflı bant ile istediğiniz yere yapıştırabilirisiniz