Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Balon Seffaf Kutu

Karton kutu 17x17 cm kare şeklindedirRengi : BeyazNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
34,00₺
Vergiler Hariç:34,00₺
Karton kutu 25x25 cm kare şeklindedirRengi : BeyazNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Karton kutu 17x17 cm kare şeklindedirRengi : PembeNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
34,00₺
Vergiler Hariç:34,00₺
Karton kutu 25x25 cm kare şeklindedirRengi : PembeNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Karton kutu 17x17 cm kare şeklindedirRengi : MaviNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ür..
34,00₺
Vergiler Hariç:34,00₺
Karton kutu 25x25 cm kare şeklindedirRengi : MaviNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ür..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Balon şeffaf kutusu aracalıgıyla yapacağınız organizasyonlara modern ve sade bir hava katabilirsiniz.

Seffaf olan bu kutuların dış yüzeylerine harf veya rakamlarda kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

Kutuların içine ufak balonlar eklemeyi unutmayın.