Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Evet İstanbul içine istediğiniz gün ve saatte uçan balon gönderiyoruz. Sipariş verirken adresinizi yazdıktan sonra otomatik olarak gün ve saat seçme ekranı gelecektir.

Uçan Balon siparişleri  aynı gün veya istediğiniz gün seçtiğiniz  saatte teslim edilmektedir.

Diğer ürünler aynı gün kargoya verilmektedir.

İstanbul içi ve çevresi 1 iş günü , Tüm Türkiye 2-3 iş günü arasında siparişleriniz teslim edilmektedir.

Evet, Kapıda ödeme hizmetimiz mevcuttur. Kapıda ödemede kargo şirketleri ekstra 40 TL ödeme almaktadır.

Uçan balonlar için aynı gün teslim mevcuttur. (İstanbul İçinde).

Uçan balon harici ürünler  ise kargo şirketleri ile gönderilmektedir. Tahmini teslimat süresi 1-3 iş günü arasındadır.

Hayır üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Misafir seçeneğini seçerek üye olmadan devam edebilirsiniz.

Helyum Gazlı uçan balonlar sadece İstanbul içine teslim edilir.

İADE KOŞULLARI

Online Mağazamız da satılan  kişiye  özel , kişiselleştirilmiş ürünler ve ağız ile temas edebilecek ürünler hariç (balonlar) tüm ürünler, 14 gün boyunca para iadesi veya ürün değişimi yapabilirsiniz.

Sürat Kargo İade Bilgileri
balonsiparis.com

Şirket Adı/Unvanı : Köklüsüs ve Ambalaj Yılmaz Alagöz
Adres: Alikuşcu mah. müstakimzade sok. no 32/a Fatih İstanbul

E-posta: info@balonsiparis.com 
TEL: 0507 724 65 90

İADE VEYA DEĞİŞİM

Satın aldığınız ürünün tekrar satılmasına mani olacak, herhangi bir çizik, kırılma, leke, veya kullanıldığına dair bir iz bulunması durumunda. Veya farklı yerlerden alınmış olan ürünlerin olması gibi durumlarda iade ve değişim yapılamamaktadır.

Satın alınan ürünün set halinde ise tüm parçaları, ( setin içerdiği hediye dahil olmak üzere ) aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olması gerekmektedir.

Değişim veya iade yapılan ürünün fişi veya faturası  ile birlikte gönderilmesi gerekir. Fişi ya da faturası olmayan ürünlerin iade ve değişimi maalesef yapılamamaktadır.

 Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

 SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

  • Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

  • Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı’ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

  • Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

  • Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

İADE VE DEĞİŞİMDE KARGO ÜCRETİ ÖDER MİYİM?

Teslimat sırasında hasar görmüş, gelen ürün kusurlu, gelen farklı ürün veya eksik olması sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti balonsiparis.com  tarafından karşılanır.

Satın aldığınız ürünlerin (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza aittir. Alınan ürünü başka bir ürünle değişmek isterseniz değişim yapılacak ürünün kargo ücreti müşteriye aittir. Size gönderilen ürünü istenilen şartları karşılamasına rağmen iade etmek istediniz. Bu durumda ürünü bize gönderirken kargo ücreti size aittir.  Yerine yeni ürün almak isterseniz yeni ürünün kargo ücreti gene  size aittir.)

Birden fazla yapılan iade durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo şirketi ile gönderim yapılması gerekmektedir. Aksi durumda başka taşıma şirketlerine verilen iade ve değişim işlemleri balonsiparis.com olarak kabul edilmeyecektir! Yada başka kargo firmasına verilen iade paketinden oluşan kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.

İade işlemi için öncelikle kolay iade bölümünde ki formu doldurmanız gerekir. Daha sonra bize mail olarak veya telefon ile iletişime geçiniz.

KOLAY İADE FORMU Görüntüle..