Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Şeker Hamuru

Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: Açık MaviDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Açık Mavi Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domu..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk:  Açık YeşilDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir. Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle d..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk:  BeyazDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Beyaz Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz ..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: KırmızıDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Kırmızı Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz ya..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: LacivertDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Lacivert Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle d..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: MaviDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir. Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz yağı iç..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: MorDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Mor Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz yağı içerm..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: PembeDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Pembe Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz yağı i..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: SarıDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Sarı Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz yağı içe..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: SiyahDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Siyah Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz yağı i..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk:  TuruncuDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Turuncu Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle do..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk:  YeşilDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Yeşil Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz ..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Pasta ve kurabiyelerinizi süslemek için kullanabileceğiniz yenilebilir özellikteki şeker hamurları ile sunumlarınıza eğlence ve neşe katın.  Pasta ürünlerinizin kaplanması ve süslenmesinde kullanılan bir çeşit hamurdur. Şeker Sugar Şeker Hamuru 200gr ağırlıklı olarak pudra şekeri içerir. Hamurun yapımında nişasta(pudra şekeri ile karışık) toz jelatin, glikoz şurubu gibi maddeler de kullanılabilmektedir.

  • Açıldıktan sonra raf ömrü 1 yıldır. Uzun süreli kullanımlarda nemsiz, kuru yerde ve hava almayacak şekilde saklanmalıdır. Sertleşmemesi için buzdolabında saklamayınız. 
  • Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.
  • Kullanımı: Şeker hamurunu kullanmak için elinizde yoğurmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde hem yumuşak hem de parlak bir hamur elde ederek modellemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Elinize yapışmaması için elinize hafifçe nişasta serpiştirebilirsiniz.
  • Domuz yağı ve katkıları içermez.
  • Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izni ile üretilmiştir. ISO 9001, 22000 sertifikalı üretici ürünüdür. Son kullanım tarihi ve üretim prosesi standartlara uygundur.