Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Masa Süslemeleri

Plastik Masa Örtüsü 120 X 180 CM - Masa Süslemeleri..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Ürün ölçüleri yükseklik 8 cmGenişlikleri harf ve rakamlara göre değişkenlik gösterir ortalama 5 cmPastaya batacak çubuk uzunluğu 5 cmNasıl sipariş verebilirim?Pasta üzerine oluşturmak istediğiniz isim, yaş veya herhangi bir yazıyı tek tek sayın kaç karakter ise seçenekler bölümünden işaret..
16,00₺
Vergiler Hariç:16,00₺
Baby Shark Masa Örtüsü (120x180 cm) Masa örtüsünün ebatı 120*180 cm.Paket içerisinde 1 adet masa örtüsü bulunmaktadır.Doğada çözülebilen lüks plastik malzemeden üretilmiştir.Standart kare ve diktörtgen masalara uygundur.Orjinal lisanslı üründür.Silinip temizlenerek bir kaç defa kullanılabi..
70,00₺
Vergiler Hariç:70,00₺
Flamingo Karton Kek Standı 3 KatlıÖzel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Flamingo Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek standıÜrün pa..
45,00₺
Vergiler Hariç:45,00₺
Hoşgeldin Bebek Lüx Kürdan Süs Pembe (8 Adet) - Kürdan..
19,00₺
Vergiler Hariç:19,00₺
İnşaat Temalı Karton Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz İnşaat Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek stan..
45,00₺
Vergiler Hariç:45,00₺
İnşaat Temalı Mısır Kutusu (8 Adet) Ürün ebatları En: 8 cm Boy: 11.5 cmPaket içinde 8 adet mısır kutusu bulunur.Kartondan imal edilmiş olup kaliteli baskı ve canlı renkler kullanılmıştır.Patlamış Mısır kutusu içerisine aynı zamanda Kuruyemiş, Cips, Kraker gibi çerezler koyabilirsiniz.Batman doğ..
32,00₺
Vergiler Hariç:32,00₺
LOL Bebek Karton Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz LOL Bebek Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif..
45,00₺
Vergiler Hariç:45,00₺
LOL Bebek Kürdan 20 Adet Doğum günü, özel gün ve davetlerinizde muffin cupcake, kanepe ve ikramlıkları LOL Bebek kürdanları ile süsleyebilirsiniz.Hazırladığınız leziz ikramlıkları, kapkekleri konseptinize uygun kürdanlar ile sunarak partinizin havasına hava katabilirsiniz.Pa..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
Lol Bebek Masa Örtüsü 120*180 cmPaket içerisinde 1 adet masa örtüsü bulunmaktadır.Ürünün ebatı 120*180 cm.Doğada çözülebilen lüks plastik malzemeden üretilmiştir.Standart kare ve diktörtgen masalara uygun olup tekrar kullanılabilir yapıya sahiptir.Orjinal lisanslı üründür...
110,00₺
Vergiler Hariç:110,00₺
LOL Bebek Mısır Kutusu (8 Adet) Ürün ebatları En: 8 cm Boy: 11.5 cmPaket içinde 8 adet mısır kutusu bulunur.Kartondan imal edilmiş olup kaliteli baskı ve canlı renkler kullanılmıştır.Patlamış Mısır kutusu içerisine aynı zamanda Kuruyemiş, Cips, Kraker gibi çerezler..
32,00₺
Vergiler Hariç:32,00₺
Minnie Mouse  Kürdan (20 Adet) Doğum günü, özel gün ve davetlerinizde muffin cupcake, kanepe ve ikramlıkları Minnie Mouse  kürdanları ile süsleyebilirsiniz.Hazırladığınız leziz ikramlıkları, kapkekleri konseptinize uygun kürdanlar ile sunarak partinizin havasına ha..
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
Minnie Mouse Masa Örtüsü 120*180 cm Masa örtüsünün ebatı 120*180 cm.Paket içerisinde 1 adet masa örtüsü bulunmaktadır.Doğada çözülebilen lüks plastik malzemeden üretilmiştir.Standart kare ve diktörtgen masalara uygundur.Orjinal lisanslı üründür.Silinip temizlenerek bir kaç defa kullanılabilir.S..
110,00₺
Vergiler Hariç:110,00₺
Minnie Mouse Patlamış Mısır Kutusu (8 Adet) Ürün ebatları En: 8 cm Boy: 11.5 cmPaket içinde 8 adet pembe mısır kutusu bulunur.Kartondan imal edilmiş olup kaliteli baskı ve canlı renkler kullanılmıştır.Patlamış Mısır kutusu içerisine aynı zamanda Kuruyemiş, Cips, Kraker gibi ..
32,00₺
Vergiler Hariç:32,00₺
Parlak Masa Örtüsü Altın 120 X 180 CM - Masa Süslemeleri..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Ürün ölçüleri yükseklik 8 cmRenk : AltınGenişlikleri harf ve rakamlara göre değişkenlik gösterir ortalama 5 cmPastaya batacak çubuk uzunluğu 5 cmNasıl sipariş verebilirim?Pasta üzerine oluşturmak istediğiniz isim, yaş veya herhangi bir yazıyı tek tek sayın kaç karakter ise seçenekler bölüm..
22,00₺
Vergiler Hariç:22,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: Açık MaviDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Açık Mavi Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domu..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk:  Açık YeşilDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir. Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle d..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk:  BeyazDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Beyaz Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz ..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Marka:  Şeker SugarMiktar : 200 grRenk: KırmızıDiğer şeker hamurlarına göre daha yumuşak ve esnektir.Pasta, kurabiye ve diğer şeker hamuru ile yapılan kaplamalarda çatlama yapmadığı gibi istenilen her şekli rahatlıkla alabilir.Kırmızı Şeker Sugar markalı pasta hamurları kesinlikle domuz ya..
36,00₺
Vergiler Hariç:36,00₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 136 (7 Sayfa)

Doğum günü pastanızı süslemek ve diğer sunumlar için aşağıdaki pasta süs malzemelerinden alabilirsiniz....

İster doğum günü için ister söz, nişan organizasyonu veya konsepti için masa süslerini kullanabilirsiniz.


Son zamanlarda özellikle nişan masaları için de farklı tasarımlar ortaya çıkardık. Masa süs malzemeleri

olarak hangi ürünleri kullanabiliriz?

Kek standı

3 katlı kek stantları ile mis kokulu keklerinizi sergileyebilirsiniz. Birbirinden renkli kek standı modellerimizi


ile sizlerde masanızı mükemmel bir görünüme çevirin.

Kürdan süsler

 Hazırlamış olduğunuz muffin keklerin üzerini, konseptinize uygun olan kürdanlar ile süsleyin,

Kürdan süsleri yine diğer sunumlarınızda kullanabilirsiniz. Doğum günü pastası üzerine de kullanıma uygundur. 

Muffin Kapkek Kalıpları 

Muffin keklerin kenarlarına temanıza uygun olan kapkek süsü ile mükemmel bir görünüm kazandırın. 

Pasta mumları

Yaş mumları ve diğer süslü mumlar ile doğum günü pastanızı şık bir hale getirebilirsiniz.