Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Şeffaf Kutu

Karton kutu 17x17 cm kare şeklindedirRengi : BeyazNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
34,00₺
Vergiler Hariç:34,00₺
Karton kutu 25x25 cm kare şeklindedirRengi : BeyazNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Karton kutu 17x17 cm kare şeklindedirRengi : PembeNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
34,00₺
Vergiler Hariç:34,00₺
Karton kutu 25x25 cm kare şeklindedirRengi : PembeNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ü..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Karton kutu 17x17 cm kare şeklindedirRengi : MaviNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ür..
34,00₺
Vergiler Hariç:34,00₺
Karton kutu 25x25 cm kare şeklindedirRengi : MaviNot: Kutuların içerisinde yer alan balonlar ve harfler fiyata dahil değildir. Ürün detayı;Kenar kısımları renkli karton, şeffaf kısımları asetat malzemeden üretilmiştir.Doğum günleri, sünnet, cinsiyet partileri, baby shower da kullanılmaktadır.Ür..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

​Balon için şeffaf kutular 1. doğum günleri, baby shower , cinsiyet belirleme partilerinde populer olmaya başladı.

Kutuların üstüne istediğiniz harfleri yapıştırarak bir mesaj yazdırabilirsiniz.

Baby, Boy, Girl, Çocuğun ismi, Love,Aşk, Bride vb. Gibi yazılar çokça tercih edilmektedir.

Partiniz için şenlikli bir ortam oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şeffaf kutular pembe, mavi ve beyaz renk alternatifleri ve 17 cm yada 25 cm boyutlarıyla partinizi süslemeye ve renk katmaya hazır.