Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Cinsiyet Belirleme Partisi

Cinsiyet Balonu 45 cm Kız - Cinsiyet Belirleme Partisi-  Balon İçerisinde Pembe Yuvarlak Pelur Kağıtları Bulunmaktadır.- Şişirilmemiş bir şekilde gönderilmektedir. Havada durması için helyum gazı ile doldurulmalıdır.-  Ölçü : 45 Cm -  Balonun İçerisinde Pembe Pelu..
49,00₺
Vergiler Hariç:49,00₺
Mavi Plastik Çatal Lüks (25 Adet) - Mavi Kullanat Malzemeleri..
19,00₺
Vergiler Hariç:19,00₺
Pembe Plastik Çatal Lüks (25 Adet) - Pembe Kullanat Malzemeler..
19,00₺
Vergiler Hariç:19,00₺
Cinsiyet Balonu 45 cm Erkek - Cinsiyet Belirleme PartisiBalon İçerisinde Mavi Yuvarlak Pelur Kağıtları Bulunmaktadır.- Şişirilmemiş bir şekilde gönderilmektedir. Havada durması için helyum gazı ile doldurulmalıdır.-  Ölçü : 45 Cm -  Balonun İçerisinde Mavi Peluş Kağıtl..
49,00₺
Vergiler Hariç:49,00₺
Krom Pembe Balon 5 Adet Ürün özellikleri; Paket içinde standart 13 inç 33 cm pembe krom  balon bulunmaktadır. Paket içerisinde toplam 5 adet parlak krom balon bulunmaktadır. Balonlar inik vaziyetde gönderilir. Balonları şişirdikten sonra nemli yada kuru bir peçete yardımı ile balonlar..
20,00₺
Vergiler Hariç:20,00₺
Cinsiyet Balonu Kız İçin Büyük Boy - Cinsiyet Belirleme Partisi-62 cm-pembe pul..
99,00₺
Vergiler Hariç:99,00₺
Makaron Balon Pembe 15 AdetÜrün özellikleri;Paket içinde standart 12 inç 30 cm balon bulunmaktadır.Paket içerisinde toplam 15 adet Pembe balon bulunmaktadır.Balonlar inik vaziyetde gönderilir.Helyum gazı doldurularak uçan balon olarakda kullanabilir.Balonları mağazamızdan helyum gazı doldurtara..
28,00₺
Vergiler Hariç:28,00₺
 Duvar ve Kapı Perdesi Beyaz 100*220cm Ürün parlak folyo malzemeden üretilmiştir.Boyutu : 100*220 cmÇift taraflı bant sayesinde kapı pervazlarına, duvara, perdeye yapıştırabilirsiniz.Masa arkasına fon yapmak için iki adet kullanmanızı tavsiye ederiz. Standart masalar 160 – 200 cm aral..
32,00₺
Vergiler Hariç:32,00₺
Krom Pembe Balon 50 Adet - Hoşgeldin Bebek Kız..
190,00₺
Vergiler Hariç:190,00₺
Cinsiyet Balonu Erkek İçin Büyük Boy - Cinsiyet Belirleme Partisi-62 cm-mavi pul..
99,00₺
Vergiler Hariç:99,00₺
Duvar ve Kapı Perdesi Gümüş 100*220cm Ürün parlak folyo malzemeden üretilmiştir.Boyutu : 100*220 cmÇift taraflı bant sayesinde kapı pervazlarına, duvara, perdeye yapıştırabilirsiniz.Masa arkasına fon yapmak için iki adet kullanmanızı tavsiye ederiz. Standart masalar 160 – 200 cm aralığında..
32,00₺
Vergiler Hariç:32,00₺
Makaron Balon Pembe 50 AdetÜrün özellikleri;Paket içinde standart 12 inç 30 cm balon bulunmaktadır.Paket içerisinde toplam 50 adet Pembe balon bulunmaktadır.Balonlar inik vaziyetde gönderilir.Helyum gazı doldurularak uçan balon olarakda kullanabilir.Balonları mağazamızdan helyum gazı doldurtara..
80,00₺
Vergiler Hariç:80,00₺
Pembe Balon 15 adet Ürün özellikleri;Paket içinde standart 12 inç 30 cm balon bulunmaktadır.Paket içerisinde toplam 15 adet balon bulunmaktadır.Balonlar inik vaziyetde gönderilir.Helyum gazı doldurularak uçan balon olarakda kullanabilir.Balonları mağazamızdan helyum gazı doldurtarak uçan b..
27,00₺
Vergiler Hariç:27,00₺
Makaron Balon Mavi 15 AdetÜrün özellikleri;Paket içinde standart 12 inç 30 cm balon bulunmaktadır.Paket içerisinde toplam 15 adet Mavi balon bulunmaktadır.Balonlar inik vaziyetde gönderilir.Helyum gazı doldurularak uçan balon olarakda kullanabilir.Balonları mağazamızdan helyum gazı doldurt..
28,00₺
Vergiler Hariç:28,00₺
Pastel Pembe Balon 100 adet  Ürün özellikleri;Paket içinde standart 12 inç 30 cm balon bulunmaktadır.Paket içerisinde toplam 100 adet balon bulunmaktadır.Balonlar inik vaziyetde gönderilir.Helyum gazı doldurularak uçan balon olarakda kullanabilir.Balonları mağazamızdan helyum gazı doldurta..
145,00₺
Vergiler Hariç:145,00₺
Cinsiyet belirleme partinize renk katabilecek bir üründür.Konfetinin bulunduğu kapsülün büyüklüğü 30 cmKonfeti içinde Pembe renkli kağıt parçaları bulunur.Cinsiyet belirleme ve diğer Sürprizler için kullanabileceğiniz Pembe renk Konfeti.Konfeti nasıl patlatılır?Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü ..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Makaron Balon Mavi 50 AdetÜrün özellikleri;Paket içinde standart 12 inç 30 cm balon bulunmaktadır.Paket içerisinde toplam 50 adet Mavi balon bulunmaktadır.Balonlar inik vaziyetde gönderilir.Helyum gazı doldurularak uçan balon olarakda kullanabilir.Balonları mağazamızdan helyum gazı do..
80,00₺
Vergiler Hariç:80,00₺
Mavi Konfeti 30 cmCinsiyet belirleme partinize renk katabilecek bir üründür.Konfetinin bulunduğu kapsülün büyüklüğü 30 cmKonfeti içinde Mavi renkli kağıt parçaları bulunur.Cinsiyet belirleme ve diğer Sürprizler için kullanabileceğiniz Mavi renk Konfeti.Konfeti nasıl patlatılır?Kullanımı oldukça basi..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Cinsiyet Belirleme Partisi Tabak Bardak Seti (8 adet)Kız mı? Erkek mi?  - Karton tabak ve bardak..
45,00₺
Vergiler Hariç:45,00₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 50 (3 Sayfa)
Cinsiyet Belirleme Partisi Kız mı? Erkek mi? (Gender Reveal Party) için gerekli olan tüm malzemeleri burada.

Cinsiyet öğrenme parti malzemesi ihtiyaçlarınızı balonsiparis.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 Cinsiyet Partisi Malzemeleri


  Ebeveynler genellikle bebeğin kalp atışlarını ilk olarak gebeliğin 6. haftasında, bebeklerinin cinsiyetini hamilelik döneminin 17-20. Haftalarında yapılan ultrasondan
belirleyebilirler.

Bu Tüp bebek için de geçerlidir. 

Eğer mükemmel bir çin takvimi uzmanı değilseniz bebeğin kız mı yoksa erkek mi olacağını  bundan önce belirlemek genellikle çok zordur. 

Cinsiyet belirlendikten sonra, cinsiyet açıklama partisi kısa bir süre sonra planlanmalıdır.

Anne ve baba adayı henüz açıklamaya hazır değillerse, istenirse açıklamayı yapmak için bebeğin doğumuna yaklaşıncaya kadar beklemek mümkündür.

Arkadaşlarınız için partinin planlayıcısıysanız, ultrason tarihini öğrenin ve ardından tarihi buna göre planlayın.

Cinsiyeti ortaya çıkaran bir partideki süslemeler, genellikle her cinsiyeti temsil eden renklere odaklanır: mavi ve pembe.

Gördüğünüz her şey mavi ve pembe olacak! Cinsiyet balonları, flamalar, yiyecek, sofra takımı vb.

Başlamak için partinizin bir odak noktasına ihtiyacı var.

Bu genellikle yemek masası olacaktır. Ancak sadece masanın kendisini düşünmeyin,

masanın arkasındaki duvarı süsleyen bir fon oluşturun!

Bunu yapmanın bir yolu, masanın yarısının arkasına pembe flamalar ve ardından diğer yarısının arkasına mavi flamalar sallamaktır.

Ve en üste mavi ve pembe balonlar koyun, böylece flamaların sonunu göremezsiniz.

Biraz Eğlence Katın

Cinsiyet Tahmini Oyunu:

Konuklarınıza cinsiyetlerini tahmin edebilmeleri için ultrason görüntüsüne bir göz atın. Doğru tahmin eden bir ödül alacak!

Zaman kapsülü:

Duyuruların eğlencesinden sonra, birkaç kişi için biraz ciddileşin ve misafirlerinizden bebeğiniz için umutlarını, tahminlerini ve tavsiyelerini yazmalarını isteyin.

Notları çocuğunuza 13, 16, hatta mezuniyet gibi dönüm noktası bir doğum gününde hediye etmek için bir kutuya koyun!

Mavi mi pembe mi, ne düşünüyorsun? veya "Cinsiyet Tahmininizi giyin!" Partiden önce misafirlerden tahminlerine uygun mavi veya pembe giyinmelerini isteyin.

Ardından cinsiyet ortaya çıktıktan sonra doğru tahmin edenlere bir ödül verin.

Cinsiyet Balonu Patlatarak Cinsiyeti Öğrenme

Konuklardan, anne karnındaki bebek hakkında cinsiyet tahmini alınır. Ardından karşıya siyah  balonlar dizilir.

Balonlardan birçoğu alakasız renkte, sadece 1 tanesi mavi yada pembe renkte konfeti içermelidir.

Konuklar Dart iğnesi ile balonları sırayla patlatmaya çalışarak cinsiyet rengindeki konfetilere ulaşmaya çalışır.

Cinsiyet belirleme konfetileri ve renkli sis bombaları da partinize renk katacaktır. Kız ise pembe erkek ise mavi konfeti ve sis bombası satın alabilirsiniz.

Diğer bir eğlenceli sunum ise sürpriz kutu içindeki cinsiyet rengi içeren balonları kutudan serbest bırakmaktır.

Kutudan uçan pembe veya mavi balonları serbest bırakın,

Halk Arasında giderek daha fazla aile cinsiyet ayrımı gözetmeyen fikirlere yöneliyor.

Birincisi, resmi olarak açıklamadan önce bebeklerinin cinsiyetini vermek istemeyebilirler.

İkincisi, sadece erkeklerin kamyonlarla oynayabileceği ve sadece kızların bebeklerle oynayabileceği fikirlerini pekiştirmek istemeyebilirler.

Dekor söz konusu olduğunda bu partiler için pastel, beyaz, altın ve gümüş ve rose gold popülerdir.

Büyük, folyo balonlarla bütün bir duvarı veya masayı süsleyerek "Hoşgeldin Bebeğim!" veya aklınızdaki başka bir kelime grubunu yazdırabilirsiniz.

Son günlerde en az baby shower kadar ilgi gören cinsiyet öğrenme partisi ürünlerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olan her şeyi sipariş vererek hazırlıklarınıza oturduğunuz yerden devam edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden sahip olduğunuz ödeme seçeneklerini, iade şartlarını, güncel kampanyaları, üç adımda sipariş imkânını ve banka hesap bilgilerini bulabilirsiniz.