Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Kek Standı

Flamingo Karton Kek Standı 3 KatlıÖzel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Flamingo Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek standıÜrün pa..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
İnşaat Temalı Karton Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz İnşaat Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek stan..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
LOL Bebek Karton Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz LOL Bebek Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif..
82,00₺
Vergiler Hariç:82,00₺
1 Yaş 3 Katlı Kek Standı Mavi Doğum günü ve özel günleriniz için hazırladığınız lezzetli kapkeklerinizi yerleştirebileceğiniz 1 Yaş Temalı Kapkek Standı balonsiparis.com da.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek standı..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
1 Yaş 3 Katlı Kek Standı Pembe Doğum günü ve özel günleriniz için hazırladığınız lezzetli kapkeklerinizi yerleştirebileceğiniz 1 Yaş Temalı Kapkek Standı balonsiparis.com da.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek stand..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Spiderman Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Spiderman Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek st..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Cars Karton Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Cars (Arabalar, Şimşek Mcqueen)Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dek..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Pijamaskeliler Kek Standı TemalıDoğum günleri ve özel günlerinizde misafirleriniz için hazırladığınız lezzetli kapkeklerinizi pijamaskeliler temalı kek standı üzerinde sunabilirsiniz. Kek kurabiye ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek standı.Paket içerisinde bir adet bulunur.K..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Safari Karton Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Safari Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek s..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Minnie Mouse Kek Standı 3 Katlı Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Minnie Mouse Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekor..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Cinsiyet Belirleme Kek Standı 3 Katlı Cinsiyet Belirleme karton kapkek standıyla özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceksiniz.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek standıKaliteli kalın dayanıklı kartond..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Gümüş Kek Standı 3 Katlı - Gümüş Kullanat Malzemeleri..
82,00₺
Vergiler Hariç:82,00₺
Pembe Kek Standı 3 Katlı (Beyaz Puantiyeli) - KEK STANDI..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Frozen Kek Standı 3 Katlı - KEK STANDI Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Frozen Temalı karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Mavi Puantiyeli Kek Standı 3 Katlı  Özel gün ve davetlerinizde misafirleriniz için hazırlamış olduğunuz nefis kapkeklerinizi sunabileceğiniz Mavi renkli karton kapkek standı.Kaliteli kalın dayanıklı kartondan imal edilmiştir.Kek ve pasta sunumlarında kullanabileceğiniz, dekoratif kek ..
72,00₺
Vergiler Hariç:72,00₺
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)

Doğum günlerinde, yıldönemlerinde veya yılbaşı kutlamalarında en populer yiyecekler cupkek ve pastalardır.
Lezzetli pasta, cupkek, kurabiyelerin misafirlere sunumunda Kek Standı kullanılır.
Evladınız için yapacağınız doğum günü partisinde genellikle çizgi film konsepte uygun hazırlık yaparsınız.
Temalara uygun kullanacağınız kek standı konuklarınız için hazırladığınız lezzetli yiyecek ve içeceklerin daha göz alıcı görünmesini sağlar.
Kek Standı Çeşitleri
Her yaştan ve her partiye hitap eden çeşitli kek standları bulunmaktadır.
Sadelikten hoşlanan için sade, veya desenli,ilk dişim, ilk yaşım, cinsiyet belirleme, yeni yıl kek standları siparişi verilebilmektedir.
Kek standı çeşitleri arasında her yaştan ve her zevkten kişiye hitap eden onlarca seçenek bulmanız mümkün.
Kek Standı Fiyatları
Kek standlarının fiyatları rengine, boyutuna ve lisanslı ürün olup olmasına göre değişiklik gösterebilir.