Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Your Cart

İade Koşulları

İADE KOŞULLARI

Online Mağazamız da satılan kişiye özel veya kişiselleştirilmiş ürünler hariç tüm ürünler, 14 gün boyunca para iadesi veya ürün değişimi yapabilirsiniz.

Mng Kargo İade Bilgileri
Köklüsüs - balonsiparis.com
Adres: Alikuşcu mah. müstakimzade sok. no 32/a Fatih İstanbul
0507 724 65 90

İADE VEYA DEĞİŞİM

Satın aldığınız ürünün tekrar satılmasına mani olacak, herhangi bir çizik, kırılma, leke, veya kullanıldığına dair bir iz bulunması durumunda. Veya farklı yerlerden alınmış olan ürünlerin olması gibi durumlarda iade ve değişim yapılamamaktadır.

Satın alınan ürünün set halinde ise tüm parçaları, ( setin içerdiği hediye dahil olmak üzere ) aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olması gerekmektedir.

Değişim veya iade yapılan ürünün fişi veya faturası  ile birlikte gönderilmesi gerekir. Fişi ya da faturası olmayan ürünlerin iade ve değişimi maalesef yapılamamaktadır.

 Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

 

İADE VE DEĞİŞİMDE KARGO ÜCRETİ ÖDER MİYİM?

Teslimat sırasında hasar görmüş, gelen ürün kusurlu, gelen farklı ürün veya eksik olması sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti balonsiparis.com  tarafından karşılanır.

Satın aldığınız ürünlerin (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza aittir. Alınan ürünü başka bir ürünle değişmek isterseniz değişim yapılacak ürünün kargo ücreti müşteriye aittir. Açıklama: (Örneğin size gönderilen ürünü beğenmediniz yada fazla alım yaptınız. Ürünü bize gönderirken kargo ücreti tarafımıza aittir. Ancak yerine alacağınız yani gönderilecek yeni ürünün kargo ücreti size aittir.)

Birden fazla yapılan iade durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz Mng kargo şirketi ile gönderim yapılması gerekmektedir. Aksi durumda başka taşıma şirketlerine verilen iade ve değişim işlemleri balonsiparis.com olarak kabul edilmeyecektir! Yada başka kargo firmasına verilen iade paketinden oluşan kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.

İade işlemi için öncelikle kolay iade bölümünde ki formu doldurmanız gerekir. Daha sonra bize mail olarak veya telefon ile iletişime geçiniz.

KOLAY İADE FORMU Görüntüle..