Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

BlackPink Parti Malzemeleri

Black Pink Temalı İyi Ki Doğdun Yazı Banner Asılabilir Doğum Günü SüsüPaket içerisinde 1 adet iyi ki doğdun yazı bulunmaktadır.Ürün 2 m uzunluğundadır.Paket içerisindeki ip yardımı ile istenilen yere asılabilir.Doğum günü ve parti organizasyonlarınızı süslemede kullanabileceğiniz Black Pink konseptl..
29,00₺
Vergiler Hariç:29,00₺
Ürün karton malzemden üretilmiştir. Tabak 23 cm ebatındadır. Paket içerisinide 8 adet tabak, 8 adet bardak bulunmaktadır. Şık ve kullanat özelliği sayesinde doğum günü ve parti organizasyonlarınızda servis edebilirsiniz...
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Black Pink Temalı Patlamış Mısır Kutusu Popcorn KutusuPaket içerisinde 8 adet mısır kutusu bulunmaktadır.Ürün 8X11.5 Cm ebatında olup demonte halde gönderilmektedir.Şık ve kullan at özelliği sayesinde doğum günleri ve partilerinizde ikramlarınızı sunabilirsiniz.Her türlü parti, piknik, film gecesi v..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

BLACKPINK, popüler bir K-pop kız grubudur. Eğer BLACKPINK temalı bir parti düzenlemek istiyorsanız, grubun enerjik ve renkli atmosferini yansıtan parti malzemeleri kullanabilirsiniz.

 Tabaklar, bardaklar ve çatal-bıçak setleri: BLACKPINK resimleri veya grubun logosunu taşıyan tabaklar, bardaklar ve çatal-bıçak setleri ile parti masasını tamamlayabilirsiniz.

Masa örtüsü: BLACKPINK temalı bir masa örtüsü, parti masasını dekore etmek ve temayı vurgulamak için kullanılabilir.

Davetiyeleri: BLACKPINK üyelerinin resimlerini veya grubun logosunu taşıyan davetiyeler, misafirleri partiye davet etmek için kullanılabilir.

Balonlar ve bayraklar: Renkli ve BLACKPINK temalı balonlar ile parti alanına canlılık ve enerji katabilirsiniz. Ayrıca, BLACKPINK bayrakları ve afişlerini kullanarak parti alanını süsleyebilirsiniz.

Parti şapkaları ve aksesuarları: BLACKPINK temalı parti şapkaları, saç bantları veya aksesuarlarını dağıtabilirsiniz. Böylece misafirler partiye katılırken BLACKPINK tarzını yansıtabilirler.

Posterler ve süsler: BLACKPINK üyelerinin posterlerini veya grup logosunu içeren süsler kullanarak parti alanını dekore edebilirsiniz. Grubun tanınabilir sembollerini içeren süsler de tercih edebilirsiniz.

Hediyeler: Parti sonunda misafirlere BLACKPINK temalı hediyeler verebilirsiniz. Örneğin, BLACKPINK albümleri, posterleri, tişörtleri veya anahtarlıkları gibi.