Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Çakmaktaş Parti Malzemeleri Taş Devri

Paket içerisinde 1 adet iyi ki doğdun yazı bulunmaktadır.Ürün 2 m uzunluğundadır.Paket içerisindeki ip yardımı ile istenilen yere asılabilir.Doğum günü ve parti organizasyonlarınızı süslemede kullanabileceğiniz şık bir üründür...
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
Kartondan üretilmiştir.Paket içerisinide 8 adet tabak, 8 adet bardak bulunmaktadır.Şık ve kullanat özelliği sayesinde doğum günü ve parti organizasyonlarınızda servis edebilirsiniz...
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Paket içerisinde 20 adet bulunmaktadır.Gıda ile temasa uygundur.Şık ve kullan at özelliği sayesinde doğum günü,parti organizasyonlarınızda konseptinize uygun sunumlar yapabilirsiniz...
17,00₺
Vergiler Hariç:17,00₺
Paket içerisinde 8 adet bulunmaktadır.Ürün 8 x11.5 cm ebatında olup demonte halde gönderilmektedir.Şık ve kullan at özelliği sayesinde doğum günleri ve partilerinizde ikramlarınızı sunabilirsiniz...
24,00₺
Vergiler Hariç:24,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Taş Devri (Çakmaktaş) temalı parti malzemeleri de eğlenceli bir parti atmosferi yaratmanıza yardımcı olabilir. İşte Taş Devri (Çakmaktaş) temalı parti malzemelerinden bazıları:

Taş Devri tabaklar ve bardaklar: Taş Devri karakterlerinin resimlerini taşıyan tabaklar ve bardaklar, parti masasını tamamlamak için kullanılabilir.

Taş Devri masa örtüsü: Taş Devri temalı bir masa örtüsü, parti masasını dekore etmek ve temayı vurgulamak için ideal bir seçenektir.

Taş Devri davetiyeleri: Taş Devri karakterlerini ve motiflerini taşıyan davetiyeler, misafirleri partiye davet etmek için kullanılabilir.

Taş Devri balonlar: Taş Devri temalı renkli balonlar, parti alanına canlılık katacak ve temaya uyum sağlayacaktır.

Taş Devri bayraklar ve afişler: Taş Devri temalı bayraklar ve afişler, parti alanını süslemek ve atmosferi yaratmak için kullanılabilir.

Taş Devri parti şapkaları ve maskeleri: Çocuklar için Taş Devri karakterlerini taşıyan parti şapkaları ve maskeeleri dağıtabilirsiniz. Böylece çocuklar temaya uygun kostümlerle eğlenceli bir şekilde partiye katılabilirler.

Taş Devri süsler: Taş Devri motiflerini taşıyan süsler, parti alanını dekore etmek için kullanılabilir. Örneğin, mağaralar, taşlar, dinozorlar gibi süsler kullanabilirsiniz.

Bu sadece birkaç örnek olup, Taş Devri (Çakmaktaş) temalı parti malzemeleri sitemizden satın alabilirsiniz.

Parti konseptinize ve yaş grubuna uygun malzemeler seçerek unutulmaz bir Taş Devri partisi düzenleyebilirsiniz.