Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Mezuniyet Partisi

Ürün İçerik;Mezun partilerinde kullanacağınız balon setidir.Mezun Party Harflerini içeren 10 adet 40 cm BalonRenk : Altın2 Metre Rafya İpiNot: Balonlar şişmemiş halde sönük olarak teslim edilmektedir.Paket İçinde balonları şişirmek için pipet ve harfleri birleştirmek için rafya ipi bulunmaktadır...
125,00₺
Vergiler Hariç:125,00₺
Mezuniyet Baskılı Metalik  Balondur. Metalik  RenklidirPaket içinde 10 adet bulunur. Ebat bilgileri :  En:25cm Boy:30cm boyutundadır...
59,00₺
Vergiler Hariç:59,00₺
Ürün İçerik;Mezun partilerinde kullanacağınız balon setidir.Mezuniyet Hatırası Harflerini içeren 17 adet 40 cm BalonRenk : Altın veya Gümüş4 Metre Rafya İpiNot: Balonlar şişmemiş halde sönük olarak teslim edilmektedir.Paket İçinde balonları şişirmek için pipet ve harfleri birleştirmek için rafya ipi..
200,00₺
Vergiler Hariç:200,00₺
Mezuniyet Hatırası Seti GoldSet İçeriği;1 Adet  Mezuniyet Hatırası Yazısı Eva'dan 2 Metre10 Adet Krom Gold Balon6 Adet Şeffaf Balon1 Paket Gold Konfeti 10 gr10 Adet Yıldız Sarkıt Süs Altın..
230,00₺
Vergiler Hariç:230,00₺
Ürün İçerik;Mezun partilerinde kullanacağınız balon setidir.Mezun Olduk Harflerini içeren 10 adet 40 cm Balon2 Adet Gold Yıldız Balon (45 cm)2 Adet Siyah Yıldız Balon (45 cm)Renk : Altın2 Metre Rafya İpiNot: Balonlar şişmemiş halde sönük olarak teslim edilmektedir. Paket İçinde balonları şişirmek iç..
180,00₺
Vergiler Hariç:180,00₺
Mezuniyet Asmalı Tavan Süsü (6 Adet)Mezuniyet partisi için kullanabilirsiniz.Paket içerisinde 6 adet asmalı süs bulunur.Ürünün asılı haldeki boyutu yukardan aşağı ortalama 70 cm.Parlak kartondan imal edilmiştir.Kalitesi birinci sınıf baskı, canlı renkler.Asma süsü tavana, avizeye, kapı çerçeves..
33,00₺
Vergiler Hariç:33,00₺
Mezuniyet Temalı konuşma balonları seti- 5 Adet Gönderilmektedir.- Konuşma balonu oldukça kaliteli ve canlı renklerden oluşmaktadır.- Konuşma balonu partinize ayrı bir renk katacaktır.- Parti, doğum günü gibi özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz...
20,00₺
Vergiler Hariç:20,00₺
Mezuniyet Temalı konuşma balonları seti- 6 Adet Gönderilmektedir.Yazılar ise şu şekilde ;  "biz ne bütler gördük gül gül öldük" , "yüksek düşünmüyorum kariyere bakıcaz" , "yeni işşiz" , "Daha da kampüse gelmem" , "Açılın Ben Mezunum" , "Mezuniyet Lobisi".- Konuşma balonu oldukça kaliteli ve can..
24,00₺
Vergiler Hariç:24,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Her yıl liseden ve üniversiteden mezun olan milyonlarca öğrenciyle, birçok ebeveyn zamanın ışık hızında ilerlediğini hissedebilir.

Ama elbette bu, gelmiş geçmiş en iyi mezuniyet partilerinden birini düzenleyemeyeceğin anlamına gelmez.

Geçmiş güzel anıları hatırlamak ve tüm arkadaşlarınız ve ailenizle yenilerini yapmak için mükemmel bir etkinlik.

Mezununuz gelecek vaat eden geleceklerine doğru ilerlemeden önce, eğlenceli ve özel bir mezuniyet partisi planlamak isteyeceksiniz. 

Mezuniyet hediyeniz belki de güzel bir parti düzenlenmesidir.