Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Alışveriş Sepetim

Ramazan Led Işık

İç veya dış mekanda kullanabileceğiniz pilli dekor lambası sayesinde ortamın ambiyansını tamamen değiştirebilirsiniz.  Pilli LED ışık, bulunduğu ortamı fazlasıyla aydınlatır. 3 metre Günışığı LED ışık sayesinde harika bir aydınlatmanın yanında çok şık bir dekoratif lambaya s..
26,00₺
Vergiler Hariç:26,00₺
İç veya dış mekanda kullanabileceğiniz pilli dekor lambası sayesinde ortamın ambiyansını tamamen değiştirebilirsiniz.  Pilli led ışık, bulunduğu ortamı fazlasıyla aydınlatır. 3 metre beyaz led ışık sayesinde harika bir aydınlatmanın yanında çok şık bİr dekoratif lambaya..
23,00₺
Vergiler Hariç:23,00₺
Led Işık 3 metre RengarenkÜrün özellikleri;Işıkları rengarenk yanmaktadır.2 adet pil ile çalışır.Pil ömrüne göre yaklaşık 2 ile 7 gün arasında ledlerin ışıkları yanmaktadır.Pilleri değiştirilerek defalarca kullanılabilir.Led ışık uzun ömürlüdür.Balon dışında bu ürünü başka bir çok amaçla aydınlatmad..
21,00₺
Vergiler Hariç:21,00₺
İç veya dış mekanda kullanabileceğiniz pilli dekor lambası sayesinde ortamın ambiyansını tamamen değiştirebilirsiniz.  Pilli led ışık, bulunduğu ortamı fazlasıyla aydınlatır. 3 metre Günışığı led ışık sayesinde harika bir aydınlatmanın yanında çok şık bİr dekoratif lambaya s..
63,00₺
Vergiler Hariç:63,00₺
İç veya dış mekanda kullanabileceğiniz pilli dekor lambası sayesinde ortamın ambiyansını tamamen değiştirebilirsiniz.  Pilli LED ışık, bulunduğu ortamı fazlasıyla aydınlatır. 10 metre beyaz LED ışık sayesinde harika bir aydınlatmanın yanında çok şık bİr dekoratif lambay..
63,00₺
Vergiler Hariç:63,00₺
Kalpli Perde Led Işık 2,5 X 1 MetreKurulumu basit ve kolaydır. Üzerinde bulunan klipslerin kesilmemesi gerekmektedir.Görsellerde yer alan perde ürüne dahil değildir. Görseller örnek amaçlı olup ürün açıklamasında yer alan boyutlara dikkat ediniz. Farklı çeşitleri bulunan perde led ışıkları ..
249,00₺
Vergiler Hariç:249,00₺
Farklı çeşitleri bulunan yıldızlı perde LED ışıkları doğum günü, baby shower, nişan, söz gibi etkinliklerde dekoratif aydınlatma olarak kullanabilirsiniz. Ya da yılbaşı, sevgililer günü, evlilik teklifi başta olmak üzere hayallerinizin sizi götürdüğü kadar farklı alanlarda sergilenmek..
269,00₺
Vergiler Hariç:269,00₺
Rengarenk LED Işık Prizle 10 metreYeni yılda yılbaşı ağacınızı , odanızı , iş yerlerini , vitrininizi LED ışıklarla dekore edebilirsiniz. 10 metre içinde 100 adet LED li ışık bulunmaktadır.Ürün Özellikleri;Şeffaf kablolu100 LED10 metre4-Fonksiyon (Düğme ile sabit yanar, yavaşlar, hızlı yanıp söner, ..
99,00₺
Vergiler Hariç:99,00₺
Beyaz Led Işık Prizli 10 metreYeni yılda yılbaşı ağacınızı , odanızı , iş yerlerini , vitrininizi LED ışıklarla dekore edebilirsiniz. 10 metre içinde 100 adet led li ışık bulunmaktadır.Ürün Özellikleri;Şeffaf kablolu100 led10 metre4-Fonksiyon (Düğme ile sabit yanar, yavaşlar, hızlı yanıp söner, biri..
99,00₺
Vergiler Hariç:99,00₺
Günışığı Led Işık Prizli 10 metreYeni yılda yılbaşı ağacınızı , odanızı , iş yerlerini , vitrininizi LED ışıklarla dekore edebilirsiniz. 10 metre içinde 100 adet led li ışık bulunmaktadır.Ürün Özellikleri;Şeffaf kablolu100 led10 metre4-Fonksiyon (Düğme ile sabit yanar, yavaşlar, hızlı yanıp söner, b..
100,00₺
Vergiler Hariç:100,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

LED ışıkları kullanarak Ramazana renkli, şık ve ışıltılı bir giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle isterseniz en sade düzende, isterseniz en şatafatlı hazırlıklarda olsun, yine de sofranın ışıltısını, ışığını yükseltmeyi unutmayın.

Loş bir ışık ile sofranıza sıcak bir hava katabilirsiniz.

Mübarek ramazan sofraları kullanacağınız mum ve şamdanlarla ışıltılı hale getirebilirsiniz.

LED ışıklı ürünleri mumlar yerine kullanabilirsiniz. Günümüzdeki LED ışıklı ürünler mumları aratmıyor ve aynı etkiyi gösteriyor.